BITCOIN i ETHEREUM są WAŻNE bo są w DOKUMENTACH …. – TRADER 21 dla VETO 5/6

✅ Chcesz WIĘCEJ darmowych materiałów? ZOBACZ tutaj ⬇⬇⬇⬇
📢 PROPAGANDA na https://veto.media
💰 ZAKUPY I USŁUGI na https://veto.ooo
💲 WSPARCIE (unikalne filmy) na https://patronite.pl/veto

22 Comments

 1. Ciekawy jestem przyszłości tokeneo, bo na dzisiaj wyglądają dla mnie mega nieprofesjonalnie i raczej można to nazwać amatorszczyzną. Kim jest Saleta, czym są te reklamy wszędzie skoro nie ma nawet minimalnego poziomu technologicznego na ich stronie z giełdą ? 🙂 Ściema i mam nadzieję, że Wapniak nie skasuje posta, bo współpracuje chyba też z nimi 😉 Sapiency… i inne bajki – nowa jakość? Gdzie i czego?… Sorry, życzę dobrze, ale słabo to wygląda u nich 🙁

 2. Hej ignoranci. PCC to była akcja z drugim dnem. Crypto ludzie mieli wyjść na ulice i prosić o podatki. Tak się stało. Do your homework.

 3. Cześć, mówisz, że Rahim Blak spersonalizował RahimCoin bezprawnie, przesyłam ci decyzję KNF, która nie ma zastrzeżeń do RahimCoina, mówisz, że wypłaciłem małe dywidendy, a kto inny wypłacił od personalnych tokenów, albo w ogóle tokenów dywidendy we fiatach? Uprzejmie poproszę o sprostowanie, z góry dziękuję:) https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rahim-black-kryptowaluta-rahimcoin-stanowisko-knf-pozyskano-za-216-tys-zl-od-85-inwestorow

 4. Na drodze do systemu bezgotówkowego stoją sami politycy którzy będą mieli trudniej brać w nowym systemie łapówki.

  • Przecież nie trzeba torby pieniędzy żeby żeby kogoś skorumpować. To przecież ciężkie, trzeba jakoś przewieź bez podejrzeń. Skorumpowani politycy nie raz dostają (czy partie w których są) wpłaty/darowizny od różnych grup interesów czy to z sektora bankowego czy od korporacji. Oczywiście nie bezpośrednio, stworzy się jakąś fundację czy coś. To jest coś w rodzaju “legalnej korupcji”, bo pieniądze przeszły z konta na konto legalnie działających podmiotów. Prawo “nie pyta” czemu/za co ktoś dostał darowiznę, tylko czy została przekazana zgodnie z przepisami. Mniejsze ryzyko wpadki, kanał przepływu pieniędzy dobrze opracowany, nawet w mniej niż rok, może służyć latami.

 5. kIEDY SIĘ ROZLICZAMY Z PODATKU PODCZAS KUPNA AKCJI ? DOPIERO PO SPRZEDANIU AKCJI I ZAINKASOWANIU ZYSKU I CZY JAK MAMY STRATĘ TO TEŻ SIĘ ROZLICZAMY?

 6. Więc podczas kryzysów są ataki spekulacyjne na złoto…. teraz już wiem, czemu tak się nam złoto promuje w telewizji.
  Ludzie, róbcie zawsze odwrotnie do tego co mówią w TV apropo inwestycji waszego kapitału. Właściciele TV mają rozkazy byście stracili kapitał wypracowany realną pracę – wtedy zawsze będziecie niewolnikami… tylko lepiej zmotywowanymi do ciężkiej roboty na Panów.

 7. 27:45 Ilość XRP (a nie Ripple’a) maleje a nie rośnie. Z każdą transakcją ilość XRP w obiegu spada. Pozdrawiam

 8. 28:34 Nigdy nie zostanie wydobyta maksymalna ilość Bitcoinów. Wraz z czasem będzie wydobywana coraz mniejsza ilość, ale nigdy nie dotrzemy do maksymalnego progu 21 mln BTC.

 9. 29:05 W maju br na konferencji BISu obecny był Brad Garlinghouse (CEO Ripple), a nie Vitalik Buterin (CEO Ethereum) czy inny CEO jakiegokolwiek projektu krypto.

 10. Witam mam pytanko co się stanie z Ethereum po wypuszczeniu Ethereum 2.0
  Czy dotychczasowy Ether upadnie??
  Czy będą działać oddzielnie?
  Proszę o wyrozumiałość ,jestem początkujący w świecie krypto

 11. 28:25 bitcoin nie zostanie wydobyty za kilka lat. Do wydobycia ostatniego bitcoina pozostało ponad 100 lat oczywiście jeśli sieć się utrzyma

Comments are closed.