28 Comments

 1. Dzięki za analizę LTC – o mały włos a w czerwcu bym go kupił… ludzie mówili: halving halving kupować… :/

  Powinni robić jakieś darmowe szkolenia z “tradowania” przed przesłaniem kasy na giełdę i zakupem krypto 😉

 2. Jak to jest z tym sprawdzaniem wolumenu?
  W Tradingview mam np. LTC na kilku giełdach gdzie wysokość słupków różni się momentami dość znacząco.
  Przy LTC tego jeszcze tak nie widać ale już przy np Waves jest znacznie większa różnica.
  Czy w przypadku krypto wolumen powinno się sprawdzać wszędzie (na wszystkich giełdach)? Czy może istnieje jakieś inne rozwiązanie ?

 3. Racja z LTC ale czy właśnie BTC nie grozi podobny scenariusz chodzi o Halving w maju jeśli cena nie urośnie znacznie będzie dupa jak z LTC

 4. LTC nie rosnie bo BTC stoi w miejscu I nikt nie inwestuje w LTC bo nie wiadono w ktora strone pujdzie btc.

 5. Może analiza BCH drugi bitcoin w końcu. Ja tam widzę duza głowę z ramionami, która jest mało widoczna na btc.

 6. W perspektywie długoterminowej każde krypto z pierwszej 30 stki marketcapu z czasem przyniesie profity 😉 Litecoina akumuluje od 3 lat od 5 do 20 $ obecnie nie kupuję ale i nie zamierzam sprzedawać bo jest to jedna z najstarszych krypto i wolę mieć zamrożone środki w LTC jak np.w WAVE gdzie Tomek też zamroziles trochę funduszy ☺️ Ale jak to mówią ile charakterów tyle opinii.Rynek krypto walut jest bardzo nieprzewidywalny dlatego w swoim portfolio warto mieć kilka projektów.pozdr

 7. “Bytfynex” jakby co 🙂 wiem, że tam jest słowo “fine” w środku, ale nie czytamy tego Bytfajnex…. FXMAG również popełnia ten błąd w wymowie. Pozdrawiam Tomku świetna robota jak zawsze.

 8. – Mega analiza LTC.
  – Mówiłeś, że zajmiecie się dziś Binance Lending, jak to wygląda, będzie jakiś film? Bo akcja z tymi “lokatami” jest dziś i jutro. Jak wygląda zamrożenie tam środków? Czekam na Twoją opinię.

 9. Ta analiza Litecoina pozwala na w miarę bezpieczne zarobienie na spadkach. Zakładamy shorty na Litecoin?

 10. Fools !
  Run before this ltc garbage still have some value
  Dont listen to these talking heads they have no idea what they are talking about , long BTC short other scam there is very little time left !!!
  From Insider

 11. brak wolumenu to znak w tym przypadku dla LTC to hodlerzy trzymają i nie panikują.Tylko paniczna wyprzedaż pokazuje duzy wolumen .W tym przypadku nie należy wyciągac takich wniosków,że będzie duży spadek.Górnicy nie kopią? to pestka zaczną .

 12. po moich doświadczeniach konkluzję mam taką, jak Polscy eksperci mówią że coś będzie szło w górę to spada i odwrotnie. Pozdrawiam

Comments are closed.